’70 yılı aşkın tecrübe…

Uzman makina, sahip olduğu 70 yılı aşkın tecrübesini, teknolojik yatırımları, kaliteli personeli ve sürekli iyileştirme ideolojisiyle birleştirerek müşterilerine kaliteli hizmeti, kısa zaman ve uygun maliyetle sunmak için çalışmaktadır.

Uzman Makina Metal San. Tic. Ltd. Şti. Kurulduğu 1949 yılından beri otomotiv, tren ve raylı sistemler, makina, tarım, gemi-inşaa, hidrolik-pinömatik, el aletleri, gıda, endüstriyel sistemler, servis-garaj ekipmanları, bağlantı elemanları, soğutma makinaları,enerji,petro kimya ve diğer muhtelif sanayiler için talaşlı imalat metal parça ve komponentler üretmektedir.

Firmamız, hızla ilerleyen teknoloji ve sürekli artan rekabetin de etkisiyle 90’lı yılların baslarından itibaren tüm üretim sistemini CIM(Bilgisayar Destekli üretim) sistemine dönüştürerek müşterilerinin gereksinimleri için hızlı, ekonomik ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Globalleşen dünyada kendine daha sağlam ve kalıcı bir yer edinme gayesiyle çıktığı yolda Uzman Makina, üretiminin %90 lık kısmını başta EU ülkeleri olmak üzere dünya pazarı için gerçekleştirmekte ve her geçen yıl ihracat hacmini arttırarak büyümeye devam etmektedir.

UZMAN Makina olarak hedefimiz, yüksek teknoloji ve kaliteli iş gücünü 70 yılı aşkın imalat ve mühendislik tecrübemiz ile birleştirerek müşterilerimizle oluşturduğumuz güveni kuşaklar boyu sürdürmektir.